"Gdyż tam, gdzie dwaj lub trzej zbierają się w moje imię, jestem pośród nich".
 
Mt 18, 20  

Jezu Ufam TobieWydarzenia  


8 grudnia (sobota) o godz. 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Błog. Sadoka i 48 Sandomierskich Męczenników Dominikańskich oraz Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Staromiejskiej 3 - Msza św. za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Po Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie można również słuchać audio transmisję tej Mszy św. na żywo. Zapraszamy!
1 grudnia (sobota) o godz. 8.00 w Korbielowie w kościele Ojców Dominikanów pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Aniołów przy ulicy Dominikańskiej 1 - Msza św. za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Zapraszamy!
10 listopada (sobota) o godz. 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Błog. Sadoka i 48 Sandomierskich Męczenników Dominikańskich oraz Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Staromiejskiej 3 - Msza św. za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Po Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie można również słuchać audio transmisję tej Mszy św. na żywo. Zapraszamy!
Archiwum wydarzeń: transmisje
 


Intencje mszalne  
Kliknij by przejść do strony z wyborem banerów

Chcesz zalinkować stronę ModlitwaRazem.pl?
Użyj banera!
Świadectwa


Jeśli chcesz podzielić się swoim świadectwem wiary i łask, które otrzymałeś od Boga, będąc członkiem grupy "ModlitwaRazem", a także apostolstwem miłosierdzia w swoim środowisku - wypełnij formularz!


Wybrane wypowiedzi zamieścimy na stronie, aby budowały wiarę i miłość innych uczestników grupy i osób pragnących do niej należeć.
30.01.2018

Mój syn i jego dziewczyna byli od wielu lat uzależnieni od alkoholu i narkotyków. Modliłam się koronką do Miłosierdzia Bożego. Przez 3 dni pościłam o chlebie i gorzkiej herbacie w ich intencji. W Łagiewnikach zamówiłam Msze św. za nich o uwolnienie ze złych mocy. Bóg okazał swoje miłosierdzie i od 10 lat są wolni od tych zgubnych nałogów. Bądź uwielbiony Jezu Miłosierny i daj im łaskę wiary, aby ją przyjęli. Amen.

Mania


3.04.2016

Droga Wspólnoto ModlitwaRazem,
Modliłam się w intencji nawrócenia i przystąpienia do spowiedzi świętej pewnej bardzo dobrej osoby. Dziś 3 kwietnia w Święto Miłosierdzia Bożego spełniła się ta łaska :)
Ta osoba wyspowiadała się chyba po wielu latach przerwy. Bogu niech będą dzięki! Chwała Panu! Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę! :))

Monika,
członkini wspólnoty modlitewnej "ModlitwaRazem"


11.01.2016

Koronkę do Miłosierdzia Bożego zaczęłam odmawiać codziennie przed dwudziestu laty. A kilka lat temu tak naprawdę uświadomiłam sobie niezwykłość i wielkość tego daru – daru Bożego Miłosierdzia. Trudno sobie nawet wyobrazić jak wielkie jest morze łask wypływających z Miłosierdzia Boga. Czułam się przynaglona, aby korzystać z tych łask i ofiarować je za całą ludzkość, za Kościół, za konających.
Do Internetowej Grupy Modlitewnej „ModlitwaRazem” zapisałam się po zapoznaniu się z informacjami o dobrach duchowych płynących z przynależności do grupy osób wspierających się nawzajem przez modlitwę Koronką.
Zapragnęłam, aby moja rodzina, przyjaciele, znajomi i chorzy, których odwiedzam, także korzystali z tych darów. Dlatego chętnie mówiłam im o grupie przy okazji spotkań, rozmów telefonicznych. A oni chętnie się zgłaszali...
Niedawno powiedziałam o grupie swojej koleżance i poprosiłam, aby zachęcała znajomych do modlitwy Koronką i przyłączenia się do „ ModlitwyRazem”.
Zgłosiła kilkanaście osób (w tym cztery małżeństwa). Byłam mile zaskoczona, że tyle osób jest gotowych czerpać dla siebie i dla innych wszelkie dobra płynące z tej modlitwy. Moja koleżanka dziękowała mi, że przez propozycję przyłączenia się do grupy zmobilizowałam ją do codziennego odmawiania Koronki.

Beata


31.12.2015

Zanim podzielę się moim świadectwem wynikającym przynależności do grupy modlitewnej „Modlitwa Razem” na początku chciałbym przedstawić genezę mojej przynależności do grupy, gdyż właśnie wtedy doświadczyłem wielu dobrodziejstw płynących od Pana Boga.
Moja „przygoda” z grupą rozpoczęła się od osoby ojca Wilhelma, który pewnego razu zaproponował mi modlitewne włączenie się do prowadzonej przez niego grupy. Początkowo moje nastawienie było sceptyczne z uwagi na brak czasu oraz przywiązanie do codziennego obowiązku odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Poza tym grupa kojarzyła mi się tylko i wyłącznie z osobami w podeszłym wielu, które z nadmiaru wolnego czasu mogą uczestniczyć w tego typu modlitwach.
Pewnego dnia pomyślałem sobie, że tak właściwie to, dlaczego mam nie spróbować. W zasadzie to nie mam nic do stracenia, niczym nie ryzykuję. Przecież tak bardzo każdy z nas codziennie potrzebuje bożego miłosierdzia lub też wstawiennictwa za drugą osobę.
Początkowo odmawiałem koronkę dwa lub trzy razy w tygodniu, – kiedy czułem taką wewnętrzną potrzebę. Po pewnym czasie to mi nie wystarczało, chciałem tak bardzo zbliżyć się jeszcze do Pana Boga, czułem, że On każdego dnia zmienia moje życie.
Na próbę postanowiłem codziennie odmawiać koronkę do miłosierdzia bożego. Wówczas zauważyłem, że poprzez modlitwę naprawdę zmieniałem się wewnętrznie, wręcz dojrzewałem. W codziennym życiu zacząłem zauważać wszystko to, co do tej pory było dla mnie bezwartościowe, zmieniałem postrzeganie nie tylko wobec innych ludzi, ale przede wszystkim samego siebie.
W końcu nastał ten moment, kiedy postanowiłem, że zapiszę się do grupy modlitewnej „Modlitwa Razem” i z wielką przyjemnością będę respektował obowiązki wynikające z przynależności do niej.
Ten stan trwa do dnia dzisiejszego. Każdego dnia modlitwa oprócz tego, że rozwija mnie duchowo, to daje mi siłę na każdy dzień. Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować ojcu Wilhelmowi za jego dobroć oraz duchowe wsparcie w każdej sytuacji. To on również w znacznym stopniu przyczynił się do tego, iż mogę teraz złożyć to świadectwo.

Piotr lat 36


29.11.2015

Pragnę podzielić się radością, która wypływa z przynależności do internetowej wspólnoty modlitewnej „ModlitwaRazem”. Osoby należące do tej grupy duchowo są mi bardzo bliskie. Spontanicznie obejmuję ich potrzeby również w innych moich modlitwach. Ze znajomymi osobami lubię rozmawiać na temat naszej modlitewnej wspólnoty. Wielką radość sprawiają mi te osoby, które dowiedziawszy się o tej grupie modlitewnej chętnie wpisują się do niej.

Siostra dominikanka ze Zgromadzenia założonego
przez Sługę Bożą Matkę Kolumbę Białecką.