"Gdyż tam, gdzie dwaj lub trzej zbierają się w moje imię, jestem pośród nich".
 
Mt 18, 20  

Jezu Ufam TobieWydarzenia  


13 kwietnia (druga sobota miesiąca) o godz. 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Błog. Sadoka i 48 Sandomierskich Męczenników Dominikańskich oraz Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Staromiejskiej 3 - Msza św. za żywych i zmarłych członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Po Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie można również słuchać audio transmisję tej Mszy św. na żywo. Zapraszamy!
5 kwietnia (pierwszy piątek miesiąca) o godz. 18.00 w Korbielowie w kościele Ojców Dominikanów pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Aniołów przy ulicy Dominikańskiej 1 - Msza św. za żywych i zmarłych członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Przed Mszą św. o godz. 17.15 - Droga Krzyżowa. Zapraszamy!
Archiwum wydarzeń: transmisje
 


Intencje mszalne  
Kliknij by przejść do strony z wyborem banerów

Chcesz zalinkować stronę ModlitwaRazem.pl?
Użyj banera!
Zasady funkcjonowania grupy


 1. Grupa modlitewna powstała 13.03.2015 r. przy klasztorze Ojców Dominikanów w Sandomierzu.
 2. Członkowie grupy zobowiązują się do codziennego – w dowolnej porze dnia – odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego lub przynajmniej jednej dziesiątki tej Koronki w intencjach grupy. Odmawianie Koronki nie obowiązuje pod grzechem. Odmawiając jedną dziesiątkę Koronki należy na początku odmówić Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo… i Wierzę…, a na końcu Święty Boże… 3 razy.
 3. Intencjami grupy są:
  1. a) zgodne z wolą Bożą intencje własne wzbudzane w sercu przez każdego członka grupy,
  2. b) modlitwa o rozwój duchowy członków grupy,
  3. c) wypraszanie Miłosierdzia Bożego dla zmarłych członków grupy.
 4. Do grupy mogą należeć także osoby, które nie przystępują do sakramentów świętych.
 5. Aby dołączyć się do grupy należy wpisać w formularzu zgłoszeniowym swoje imię, adres mailowy, miejscowość i kraj zamieszkania. Jeżeli osoba, która chce się zapisać do grupy, nie posiada adresu mailowego, powinna poprosić kogoś o pośrednictwo, bo zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną. Każdy nowy członek wspólnoty modlitewnej otrzymuje Certyfikat jako potwierdzenie włączenia go do tej grupy.
 6. Każdy członek grupy, co tydzień, otrzymuje tekst do rozważania, z którym można się zapoznawać dla pogłębiania wiary.
 7. Zachęca się osoby, które nie korzystają z Internetu, aby poprosiły kogoś o pomoc w uzyskiwaniu informacji o terminach Mszy świętych odprawianych w intencjach grupy i tekstów do rozważania znajdujących się na stronie internetowej.
 8. Członków grupy łączy więź duchowa. Nie ma wspólnych spotkań. Członkowie nie płacą żadnych obowiązujących składek. Baza adresowa nie jest udostępniana ani członkom grupy ani osobom z zewnątrz.
 9. Każdy może zaprosić inne osoby do uczestnictwa w grupie, przekazując tę informację, aby jak najwięcej chętnych mogło czerpać wszelkie dobra płynące z tego modlitewnego wstawiennictwa za siebie nawzajem.


Pobierz informacje na temat funkcjonowania grupy w wersji gotowej do druku (PDF).

ModlitwaRazem.pdf