"Gdyż tam, gdzie dwaj lub trzej zbierają się w moje imię, jestem pośród nich".
 
Mt 18, 20  

Jezu Ufam TobieWydarzenia  


8 czerwca (druga sobota miesiąca) o godz. 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Błog. Sadoka i 48 Sandomierskich Męczenników Dominikańskich oraz Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Staromiejskiej 3 - Msza św. za żywych i zmarłych członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Po Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie można również słuchać audio transmisję tej Mszy św. na żywo. Zapraszamy!
7 czerwca (pierwszy piątek miesiąca) o godz. 18.00 w Korbielowie w kościele Ojców Dominikanów pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Aniołów przy ulicy Dominikańskiej 1 - Msza św. za żywych i zmarłych członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Przed Mszą św. o godz. 17.30 - Koronka do Miłosierdzia Bożego i ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny. Zapraszamy!
11 maja (druga sobota miesiąca) o godz. 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Błog. Sadoka i 48 Sandomierskich Męczenników Dominikańskich oraz Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Staromiejskiej 3 - Msza św. za żywych i zmarłych członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w intencjach, w których się oni modlą. Po Mszy św. - Koronka do Miłosierdzia Bożego. Będzie można również słuchać audio transmisję tej Mszy św. na żywo. Zapraszamy!
Archiwum wydarzeń: transmisje
 


Intencje mszalne  
Kliknij by przejść do strony z wyborem banerów

Chcesz zalinkować stronę ModlitwaRazem.pl?
Użyj banera!
Zasady funkcjonowania grupy


 1. Grupa modlitewna powstała 13.03.2015 r. przy klasztorze Ojców Dominikanów w Sandomierzu.
 2. Członkowie grupy zobowiązują się do codziennego – w dowolnej porze dnia – odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencjach grupy. Odmawianie Koronki nie obowiązuje pod grzechem.
 3. Członkowie grupy modlą się w następujących intencjach:
  1. a) za siebie nawzajem i we wszystkich intencjach własnych wzbudzanych w sercu przez członków grupy (intencje mogą być wzbudzane o wybranej przez siebie porze i na dowolny okres),
  2. b) o rozwój duchowy członków grupy,
  3. c) o Miłosierdzie Bożego dla zmarłych członków grupy.
 4. Do grupy mogą należeć także osoby, które nie przystępują do sakramentów świętych.
 5. Aby dołączyć się do grupy należy wpisać w formularzu zgłoszeniowym swoje imię, adres mailowy, miejscowość i kraj zamieszkania. Jeżeli osoba, która chce się zapisać do grupy, nie posiada adresu mailowego, powinna poprosić kogoś o pośrednictwo, bo zapisy odbywają się tylko drogą elektroniczną. Każdy nowy członek wspólnoty modlitewnej otrzymuje Certyfikat jako potwierdzenie włączenia go do tej grupy.
 6. Każdy członek grupy, co tydzień, otrzymuje tekst do rozważania, z którym można się zapoznawać dla pogłębiania wiary.
 7. Za członków grupy modlitewnej oraz w ich intencjach jest odprawiana Msza św. w każdą drugą sobotę miesiąca o godzinie 9.00 w Sandomierzu w kościele św. Jakuba, który jest podwójnym sanktuarium – Matki Bożej Rożańcowej oraz Bł. Sadoka i 48 Sandomierskich Meczzenników Dominikańskich.
 8. Członków grupy łączy więź duchowa. Nie ma wspólnych spotkań. Członkowie nie płacą żadnych obowiązujących składek. Baza adresowa nie jest udostępniana ani członkom grupy ani osobom z zewnątrz.
 9. Każdy może zaprosić inne osoby do uczestnictwa w grupie, przekazując tę informację, aby jak najwięcej chętnych mogło czerpać wszelkie dobra płynące z tego modlitewnego wstawiennictwa za siebie nawzajem.


Pobierz informacje na temat funkcjonowania grupy w wersji gotowej do druku (PDF).

ModlitwaRazem.pdf